Kategorie
Nowości
Polecamy
Świecznik Serce
32,00 zł 16,00 zł
Patera  Country Kitchen
80,00 zł 40,00 zł
Kubek Follow Your Dreams
24,00 zł 12,00 zł
Informacje
Regulamin

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy The Attic  prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę .www.theattic-vintage.com.

2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronie internetowej są cenami brutto (Sklep nie wystawia faktur VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta. Od zlożenia zamówienia kupujácy ma 7 dni na uregulowanie należnosci, po tym czasie zamówienie zostaje automatycznie anulowane.

4. Na każdy sprzedany towar/usługę zostanie wystawiony rachunek w wersji elektronicznej, na maila podanego przy rejestracji.

5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.  Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

Przy wyborze przesylki bez potwierdzenia odbioru sklep nie ponosi odpowiedzialnosci w przypadku gdy przesylka nie dotrze do kupujacego. a sklep posiada dowod nadania paczki.

6. Możliwe są następujące formy płatności:

o Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniążków na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie. Czas zaksiegowania to zazwyczaj 3 dni robocze.

7. Przy niektórych towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia. Standardowe zamowienia realizujemy w ciągu 48h.

Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. The Attic nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez Pocztę Polską z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

8. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje w chwili olacenia zakupionych przedmiotow.

9. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością.

10. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie .www.theattic@theattic-vintage.com  Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

11. Reklamacje

WAZNE!  Prosimy o zachowanie dowodu zakupu (rachunek) i oryginalnego opakowania . Stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji.

Sklep www.theattic-vintage.com  nie przyjmuje przesyłek za pobraniem !

 

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy sprawdzenie zawartości paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.


Jeżeli zakupiony towar nie spelnia panstwa oczekiwan prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną: 

Prześlij do nas produkt ( wciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki) , który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).

ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo o wyniku postępowania reklamacyjnego.

Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy za zakupiony towar.

Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. 

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: theattic@o2.pl Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

Koszyk
...jest pusty

Promocje
Bestsellery
Polecane
http://decomarrys.blogspot.nl/
Języki
Polski English
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.